ARTIESTEN/KUNSTENAARS (ALFABETISCH)

A

AAAHHHNNNDDDIII / Aalt van de Glind / Able Noise / Ada Rave / Albert Bartelds / Albert Cirera / Alberta Balsam / Alberto Novello / Alfredo Genovesi / Amanda Irarrázabal / Amber Baju / Anan Striker / Anass Habib / Andi Otto / Andreas Oskar Hirsch / Andreas Trobollowitsch / Ankush SafayaAnne Bakker / Anne Gillot / Anne La Berge / Anne ten Ham / Anne van Oostrum / Annelies Monseré / Anton Mobin / Antonio BorghiniArthur Wagenaar / atoomclub / Attic Ted

B

Barbara Debeuckelaere / Bart Folmer / Bas Alblas / Bastian Benjamin / Bazip Zeehok / Beam The Bomb / Beate Bos / Béla Teiwes / Benjamin Gaulon / Berndz / Big Hare / Black Flower / Black Monsoon / Blaudzun / Blawan / BLIK (Annelie de Koning & Luc Ex) / Bloom de Wilde / BMB Con (Justin Bennett & Roelf Toxopeus & Wikke ‘t Hooft) / Boi Akih / Boom boom du Terre / BOT / BoterBoter / Brader Mûsikî / Brainhack Musicbox / Brorlab / Bruno Ferro Xavier Da Silva

C

Cactus Truck (John Dikeman, Jasper Stadhouders, Onno Govaert) / Calum Stirling / Carmen Molenaar / Cas Thorsen / Cathy van Eck / Cello Fortress / Chris Frieswijk / Chris Meighan / Clim Stoopen / Conduct Disorder / Conjunto Papa UpaCoolhaven / COW Shift Z / Cut Worms

D

Danibal / Daniel Maalman / Daniel Simu (Acrobot) / Daniel Verkerk / Danielle Lemaire / Darah / Dario Calderone / Das Ding / Das Synthetische Mischgewebe / DATO / Dawid Liftinger / Dawn of a New World / De Baron / De Groene ManDe Shuffle / Debbie Huisman / Dennis Alexander Schmitz / Derek Monypeny / Dianne Verdonk / Diepenmaat/SallaertsDion Cassius / Diouff / Dirar Kalash / Discohen / Distorted Nude / DJ Dikke Thomas / DJ DMDN / DJ Extended feat. Kazimieras Jušinskas / DJ Peer / DJ PussyRita / DJ Ratjetoe / Dogman / Domenique Himmelsbach de Vries / Donkey Tonk / Douwe Dijkstra / Dotlights / Druiprek

E

Eaters of the Soil / Ed Devane / Edwin van der Heide / Eigenzinnig / Elen Braga / Elfferich & MollEli Gras / Elize Lutz / Em’kal Eyongakpa / Emma van Amerongen / Ensemble Extra Ordinair (Nora Mulder & Han Buhrs) / Ernst Reijseger / Esat Ekincioğlu / Esther Kokmeijer / Etienne Nillesen / Ergo Phizmiz / Eva van Pelt / Evi van der Kant

F

Fable Dust / Felicity Provan / Felicity Provan Quintet (Felicity Provan, Han Buhrs, Ada Rave, Harald Austbø, Michael Vatcher) / FELL (Simon Berz & Tom Verbruggen)Femke Teussink / Francesco Ameglio / Frans de Waard / French II / Friday Wilkinson / Frietboer / Frino / Frise Lumière / Fuensanta / fusus

G

G de Singer-Songwriter / Gareth Davis / GC/NC (Sjoerd Leijten & Simon Beeckaert) / George Hadow / Gerri Jäger / Gert-Jan Prins / Gijs Gieskes / Giulia Claessens / Giuseppe Doronzo / Glice / Gökay Atabek / Gonçalo AlmeidaGran Teatro Amaro / Grauton (Karen Geyer)Guido Möbius / Guillaume Gargaud / Guillaume Maupin / Guoda Dirzyte / G. W. Sok

H

HALA / Hanne De Backer / Hansko Visser / Harald AustbøHarco Rutgers / Hausmagger / Hebe Diepenmaat / Helge SorgHenk & Melle / Henk Loorbach / Henk Zwerver / Herbstlaub / Het Langspeelorkest / Het Rudie KartelHidde van Schie / homosampliens (Bloom de Wilde) / Honingbeer / Hudaki Village Band / Hydra Ensemble

I

Ibelisse Guardia Ferragutti / iDIOTS (Philipp Ernsting & Charlotte Goesaert) / Ilja Komarov / Inês Malheiro / Inez Ishizaki / Infinite Livez / Inga Huld Hákonardóttir / Invisible Ralf / Isabelle Renate la Poutré / Ischa den Blanken / Ivar Grydeland

J

Jaap Blonk / Jacob Lekkerkerker / Jan Kleefstra / Jan Liefhebber / Jan Willem Hagenbeek (Ginkosynthese) / Janneke van der Putten / Jasna Veličković / Jean-Baptiste Lévêque / Jenny Rose / Jeroen Diepenmaat / Jeroen Helle / Jérôme Noetinger / Jessica Kaasschieter / Jip / Joachim Badenhorst / João Almeida (Hocus) / Johan Kuipers / John Heymans / Jon Doe One / Jonas Staal / Jonathan Tan (Wantigga) / Jorg / Jos Smolders / Jules van Hulst / Julian Sartorius / Juliana Venter / Juliette Hengst / Jung an Tagen

K

Kabas / Kalima  / Kalio GayoKarel van der Eijk / Karen Willems / Karenn / Karl Klomp / Kasper van Hoek / Kacper Ziemianin / Klaartje van Essen / Klaas Hekman / Kubus / Kraftformer / Kypski

L

La Rosa Ensemble / Lady Saliva / Landed on Earth / Lena Hessels / Les Horribles Travailleurs / Liam Siepel / Lieneke Hulshof / Linda Molenaar / Linus van der Maas / Lisa and the Fix / Lourens Scholing / Lucas Toornvliet / Lucija Gregov / Luís Vicente / Lukas Simonis / Lydia Wierenga

M

Maaike Folmer / Maarten Sipma / Maarten Vos / Machinefabriek / Magda / Magnetoceptia / Marceau Portron / Marieke Peeters / Marieke van der Burg / Marije Vermeulen / Mario Batkovic / Mariska Baars / Mariska de Groot / Mark Alban Lotz / Mark Lotz Trio / Marloes van Son / Martijn Holtslag (SPROOK) / Martin KnaapenMarx Qstn / Mathilde Nobel / Matthias König / Matthijs Kouw / Megan Baarda / Meneer De Perifeer / MeSm / Miaux / Michał Jacaszek / Michel Banabila / Michiel Gardner / Microwolf / MiesFM / Milio / Mina Kim / Minka / Miriam den Boer Salmón / mkki.y / Modelbau / Monday W. / Moonstones / Myuné

N

Naber / Neon & LandaNiek Doup / Niek Hilkmann / Nikki Kirpestein / Nino Gvilia / Nopp / Nuno Loureiro

O

Øy / O, Kutjes / Oene van Geel / Oh Hazar / OHM (Geert-Jan Hobijn, Radboud Mens, Gijs Gieskes) / Olaf Putker & the Scenic Sound / Ole Nieling / Olphaert den Otter / One Small Step / Optical Machines / Orphax / ɒshʌnmɑːre (Oshunmare) / ŌTONN / oXane

P

Paper Ensemble / Pariah / Passepartout Duo (Nicoletta Favari & Christopher Salvito) / Patrick Mangnus / Paul de Jong (The Books) / Paul Tas (Error Instruments) / Paul van ‘t Veer / Peet & De Teefjes / Peter Boorsma / Peter DuimelinksPeter Fengler / Pien Groen / Pierre Bastien / Piers Titus van der Torren / PiT / PKsolo / Plan Kruutntoone / Plus Instruments / Presethead / Prins Franken

R

Radboud MensRajas Void Minus / Ramon Eding / Raoul van der Weide / RAQQA / Rebel Up SebCat / Reinhold Bogaard / Reinier van Houdt / Reinis JaunaisRichard Bultitude / Rico / Rik van Iersel / Rinus van Alebeek / Rita Braga / Rixle Blue / Roald van Dillewijn / Rob Hordijk / Robert van Heumen / Robin Suttcliffe / Roel Meelkop / Roland Dahinden / Romke Kleefstra / Rowan de Beaufort / Rubar Şîno / RYMe (Roel Meelkop & Youri Meelkop)

S

Salmoni / Salvoandrea Lucifora / Sam Theunissen / Sander op den Dries (Sgt. Friendly) / Sanem Kalfa / Sara Saccotelli / Sarjon Azouz / Schoppenheer / Seamus Cater / Secluded Bronte / Seirin Hyung / Simon Weiss / Simon Whetham / Simone Sims Longo / Sinta WullurSitida / Sietse Hagenbeek / Sietse van Erve / Sjak van Bussel / slo-fi / Slumberland / Snackbar the Ambassador / Sneaky Bones / Soon To Expire / Sounds Like Juggling / Stekkerdoos / Stephan Raab / Ster Borgman / StringStrang / Studio Wonder / Susies Haarlok / Spoelstra / Synchronator (Gert-jan Prins & Bas van Koolwijk)

T

T’iju T’iju (Jochem van Tol) / Tabitha Boekweit / Tamala / Tapage / Tapetronic / Tara Clerkin Trio / Teije en zijn Meisjesleger / TELEPORT / Teodora Ionescu / Thanos Fotiadis / The Hidden AgendaThe Star PillowThe Void* / The Yes Please / Thomas AnkersmitTHU20 / Tijs Ham / Timo van Grinsven / Till Bovermann / Tom Verbruggen (TokTek)Tomoko Sauvage / Toxic Chicken / Trespassers W / Tresque / Tristan Perich / Trixa Arnold / Tromgeroffel / Truus de Groot / Twenty One 4tet

U

UGLYDUB / Unannounced Guest / UND NUN (Lotte Pen) / Underbelly

V

Vardan Hovanissian / Veenfabriek / Ventriloquism (Bruno Ferro Xavier Da Silva & Janne Eraker) / Vera Bon / Vincent Glanzmann / Vinkepeezer (Ivo Bol) / Virtual Proximity / Vrolijke Dries

W

Warm Stranger / Wessel Westerveld / Wibo Kosters / Wilbert de Joode / Wimbleton / Wolter WierbosWoodstone Kugelblitz / Wouter van Veldhoven

X

Xavier Charles

Y

Yann Leguay / Yash / Yiyi Chen / YO-P / Yuri Landman

Z

ZALM / Zbigniew Chojnacki / ZEA / ZWERV

Van 2008 t/m 2017 organiseerde het direct aan De Perifeer gelieerde platenlabel Esc.rec. o.a. de concertreeks ACSH (Ass-crack Stage-hack) en The Diamond Exchange. In feite is De Perifeer ontstaan vanuit deze langlopende reeksen, vandaar dat deze (en nog een paar andere voorlopers) zijn opgenomen in het archief op deze website, ondanks dat ze voor een deel dateren uit een pre-Perifeer tijdperk. Hieronder volgt een alfabetisch overzicht van artiesten uit deze periode, voor zover die nog niet als terugkerende artiesten in het overzicht voorkwamen.

12 Junkies / About / Albert Reinink / Anal Warrior / Anne Chris Bakker / Apricot My Lady (Bohman Brothers, Anne La Berge, Lukas Simonis) / Arris Roordink / Bas Aaftink / Bas Mantel / Bas Nijhof / Bela Emerson / Bertin / Bertolf / Bram van den Oever / Celer / Cette Truc / Coen Schilderman / Danny Jeroense / De Bubbelebim / Dennis de Bel / Der Wexel / Dr. Auratheft / E.A.R.L. / Emiel EfdéeEugene Chadbourne / Fruit Power / Geert Bloupot / Gitbas Jodel / GluidGoslink / Greg Haines / Harald Seebus / Henk KoornHeug / Ironsakti / Jacqueline Oskam / James Blackshaw / Jan Schellink / Janneke Lenzen / Jason Forrest aka Donna Summer / Jean Klare / Jehudi van Dijk / John Dear Mowing Club / Jozef van Wissem / Julien Mier / Kettel / Kevin Dybiona / Kevin Toma / Kijk Een Ster / Lomechanik / Loop The Balloon / Madame P / Marcus Fjellström / Martijn Bosman / Melle de Boer / MiaMia / Michael Rhebergen / Nanko / Nathalie Beridze (aka TBA) / OttoboyPaolo AngeliPfaff / Pieter Both / Pomrad / Quinten Dierick / Raadsel / Rens van Bergen / Robert Witt / Roy Hessels / Sam A La Bamalot / Secede / Sir Ian / Soccer Comittee / Sticks / Stijn / Stöma / Stranded Horse / Sonic Wargame / Terugklap / Thomas Brinkmann / Tim van Delft / Vance Orchestra / Vang! (Bruno Xavier Da Silva & Janne Eraker) / Wantigga / WeerthofYan Jun / Yoshimi!