ACSH #22: Coolhaven

zo 10 maart 2013

  I'm going

In deze 22ste editie van ass-crack stage-hack luister je in een archaïsche setting naar ‘De terugkeer van de Ectoplasmaplaneet’. Een ouderwets radio hoorspel dat ter plekke door de zich onbespied wanende leden van Coolhaven en hun gast Ilse Froklage wordt voorgedragen.

Het bizarro hoorspel ‘De terugkeer van de Ectoplasmaplaneet’ is het tweede deel van een trilogie. Het eerste deel ‘De Planeet van de Oeroude Kinderen’ is ook in het Havenkwartier gespeeld tijdens ACSH 17.

Het publiek wat dit eerste deel gezien heeft werd erdoor weggeblazen en heeft nadrukkelijk verzocht om ook de andere twee delen te boeken als ze uitkwamen. Vandaar nu deel twee! Ook geschikt voor mensen die deel 1 niet gezien hebben.

  10 maart 2013
  Deur open: 20:00 uur
  Aanvang: 20:30 uur
  Havenkwartier
  Entree: €5

  I'm going